TECHSERWIS

Idź do spisu treści

Menu główne

Ekspertyzy

Oferta usług


Ekspertyza techniczna to zazwyczaj pierwszy krok w przypadku przyjęcia zlecenia naprawy jakiegokolwiek sprzętu. Wynika to z faktu, iż zanim zaczniemy cokolwiek naprawiać musimy zlokalizować usterkę, oszacować koszt takiej naprawy i jej ewentualną opłacalność. Wydanie takiej opinii jest płatne, ponieważ niejednokrotnie jej przygotowanie zajmuje więcej czasu niż sama naprawa, gdyż w większości wypadków wiąże się z demontażem urządzenia, wykonaniem odpowiednich pomiarów oraz analizie ich wyników, a także sprawdzeniu dostępności i cenie części zamiennych.

W przypadku zlecenia naprwy firma TECHSERWIS nie pobiera opłaty za ekspertyzę techniczną !!!


Istnieje również możliwość zamówienia płatnej ekspertyzy technicznej nie związanej z usługą naprawy. W szczególności ofertę tą kierujemy do instytucji, w których występuje obowiązek posiadania takowej opinii w celu podjęcia decyzji co do zasadności naprawy lub ewentualnej kasacji posiadanego na stanie wszelkiego sprzętu elektronicznego.

W zależności od rodzaju ekspertyza techniczna może obejmować:

  • stan techniczny urządzenia,

  • realną, rynkową wartość urządzenia,

  • lokalizację usterki,

  • oszacowanie kosztów naprawy,

  • opłacalność naprawy.


Informujemy, iż z uwagi na podjętą współpracę z Radą Regionalną Naczelnej Organizacji Technicznej w Elblągu wydane przez nas ekspertyzy techniczne mogą być potwierdzone przez tę organizację.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego